Toch jammer dat het niet 1 momentje droog is. We hadden ons erop ingesteld maar ik had toch stilletjes gehoopt dat het alleen s’nachts zou regenen en dat het overdag droog zou zijn zodat we toch iets meer buiten zouden kunnen zijn. De pelletkachel draait op volle touren en de pellets vliegen er door heen. We moeten van de week maar naar Malaga om nieuwe te gaan kopen want in de zomer kun je ze nergens krijgen en voor het najaar heb je weer een voorraadje nodig.

De bodem van het haardhout is ook in het zicht want ook de openhaard staat lekker te branden. Dus de volgende keer weer een kubje bestellen.

Ondanks dat we niet veel doen vermaken we ons prima, een potje rummikub of een Agatha Christie kijken en tussen de middag een lunchje pakken in een restaurant in de buurt. Dinsdags was het la Viñuela en woensdag het La Estacion, zo komt splinter wel door de winter.

Buiten regent het maar door en door. We zouden donderdag bij vrienden gaan eten maar die hebben de afspraak afgezegd, het is niet verstandig zeiden ze met die regen, de wegen zijn slecht en her en der vallen er rotsblokken naar beneden en zijn er modder stromen, jammer we hadden ons verheugd op de rijsttafel, maar veiligheid boven alles en wat in het vat zit verzuurd niet.