Alles ziet er weer netjes uit zo jammer dat we het niet perfect hebben kunnen afsluiten (vanwege de lekkage). Gisteravond was wel echt perfect want we zijn gaan eten bij bar la Tasca in Villanueva de Algaidas. We hadden deze tip al een tijdje geleden gekregen van Joost en Tatienne van Casa Valle de Oro.

We waren er al eens heen gereden maar toen bleek het restaurant net op vakantie te zijn, wat een pech was dat toen. Nu leek het er weer op want de deur was dicht, maar wat bleek de ingang in de zomer is aan de andere kant van het pand en om daar te komen moet je de straat uitlopen, de hoek om, 100 meter lopen en dan weer de hoek om en dan kom je in een andere straat uit. Niks aan de buitenkant lijkt erop dat het een restaurant is. Het lijkt meer vanaf de straatkant op een binnenplaatsje van een privé huis maar als je dan een stukje dieper loopt zie je tafeltjes staan.

Wat een geweldige plek is dit zeg je raakt niet uitgekeken er is zoveel te bewonderen. Diverse Planten, schilderijtjes oude materialen etc etc.

Nadat we onze drankjes bestelden kwam de vriendelijke eigenaar met een bord waar verschillende kleine gerechtjes stonden op geschreven. Onze bestelling moesten we zelf opschrijven op een briefje en dat aan de kokkin Rosa geven en toen dook zij de keuken in en er ontstonden heerlijke geuren. De drankjes werden heel slim niet op een dienblad gebracht maar in een mandje.

We hadden 3 tapas gerechtjes pp en lekker dat ze waren en ook best groot. Met 3 zit je echt vol. Toen het donker werd werd het plekje nog magischer.

De rekening was verrassend laag. Ik vond het echt helemaal geweldig hier. Ik wou dat we het eerder ontdekt hadden want deze plek hoort nu echt bij mijn top 5 van leukste restaurants hier in de omgeving.
Zo fijn om met zo’n leuke belevenis de vakantie af te sluiten. Wat zijn de weken omgevlogen. Wat hebben we genoten en wat hebben we weer veel beleefd, het verveeld nooit hier, je snapt denk ik wel dat we geen zin hadden om naar ons huis in Nederland terug te gaan. Maar ons vliegtuig vertrekt toch echt om half 12. Maar gelukkig in september komen we weer en we gunnen andere mensen ook een paar weken vakantie in ons heerlijke huis, want het is echt een klein paradijsje hier.
