Begonnen met een koffie en thee momentje bij ons nieuwe plekje met uitzicht op onze olijfgaard. Leuk geworden toch? Helemaal gemaakt met spullen die we al hadden.

Je voelt je helemaal zen bij dit plekje. Wat een heerlijke ontspanning zo vroeg in de morgen om hier wat te drinken.

Zullen we luisteren welke dieren we allemaal horen zei ik tegen mijn man.

De haan hoorden we kukelen, de belletjes van de geitjes klonken op de achtergrond, verschillende vogel geluiden hoorden we, helaas zijn we geen vogelaars en weten we niet welk geluid bij welke vogel hoort maar het waren er vele. Ineens hoorden we een vreemd geklik en daar was de mooie groene hagedis weer.

We konden zeker 10 minuten lang van hem genieten op de eerste rij. We zagen dat hij vliegjes en miertjes aan het eten was. Geweldig om te zien. We hoopten dat we ook nog de patrijzen familie zouden zien die Les gisteren spotte tussen de olijfbomen maar vandaag zagen we ze niet. Na deze rustige start gingen we aan de slag, ik ging weer wat meer stenen verzamelen om bij het nieuwe plekje te leggen. Ik denk dat ik nog zeker 25 bakken moet verzamelen voordat ik tevreden ben, maar de temperaturen gaan stijgen de komende weken dus waarschijnlijk ga ik dat in september helemaal afmaken.

Les heeft de enkele losse tegeltjes in het zwembad geplakt en daarna gevoegd. Daarna zijn we samen de bordjes gaan verven van de wegwijzerpaal. Verschillende kleuren blauw, grijs en wit. Leuk al hè.

Helaas heb ik, zo onnauwkeurig als ik ben, weer een fout gemaakt met schrijven, bij zwembad (piscina) heb ik de c vergeten dus die moet even over. Maar morgen kunnen we ze op de paal gaan doen en dan even kijken op welke plek we hem gaan neerzetten.

Ik heb gelijk al een nieuw idee om ook zo’n wegwijzerpaal te maken met plaatsnamen en daar de kilometers bij te gaan zetten van hoe ver die plaatst bij ons vandaan ligt, maar dat gaan we de volgende vakantie wel doen. Bij Hacienda la Suerte hoef je je nooit te vervelen. Tussen de middag zaten we een tijdje binnen omdat we het echt te warm vinden buiten. S’ avonds is het wel weer heerlijk buiten, Mijn ouders hadden nog een pizza achtergelaten voor in de oven, voor mij lekker maar voor Les, de kaashater, waren hamburgers een beter idee, een prima thuismaaltijdje. We hoeven echt niet altijd weg.

Het hek is dicht gebleven vandaag. Wederom heb ik een slang gezien vandaag, nu een kleintje. Ik vind het helemaal leuk en niet eng want ze zijn banger voor jou, als ze maar niet binnen komen want dat lijkt me wel eng, daarom altijd goed de deur achter je sluiten dan hebben we niks te vrezen, de slangen zijn alleen maar nuttig voor de muizen en ratjes die erop het platteland te vinden zijn. Zo zorgt de natuur voor een goede balans.