Al om 8 uur in de morgen zwaaiden we mijn ouders en hun buurtjes uit. Het was omgevlogen zeiden mijn ouders, ze hadden beslist nog langer willen blijven. Maar over 4 maandjes komen ze weer voor een paar weken. Afwisselend verblijven ze in Nederland-Denemarken-Spanje dat wil iedereen wel op zijn oude dag. Bedankt pap en mam dat jullie zo goed voor het huis gezorgd hebben.

Nu nemen wij het stokje weer over. We hebben ons voorgenomen om deze vakantie veel te gaan luieren ook willen wij veel gebruik gaan maken van het zwembad, vaak gunnen we ons de tijd daar niet voor omdat we altijd zo bezig zijn.
In Nederland hebben we een compleet ander leventje, daar zitten we vaak achter de computer vanwege ons werk en kijken we regelmatig een serie op Netflix. Maar in Spanje is dat compleet anders daar bewegen we veel en zijn we altijd doenig. De tv gaat in de zomer eigenlijk nooit aan. Maar we eten/drinken wel anders op vakantie maar daar hebben we een oplossing voor, we doen in Spanje aan intermittent fasting om zo in balans te blijven. We eten alleen tussen 2 en 22 uur.

Voor de lunch van vandaag staat er nog genoeg in de koelkast dus we hoeven gelukkig nog geen boodschappen te doen, daarom besloten we te gaan lezen aan het zwembad. In de ochtend kun je bij de muur van het zwembad nog prima in de schaduw zitten. Later als de zon daar ook staat kun je lekker bij onze buitenplek La Calera lezen onder de luifel. Ik had mijn e-reader mee en daar staan genoeg boeken op. Ik had onlangs nog een aantal e-boeken gewonnen met een loterij en ik had zelf nog het boek de borrelboeddhist gedownload. Deze is geschreven door Anne en dat is iemand die ik ken. Zij was zelf ook ooit een blogger en vertelde in haar blog over haar passie voor Spanje. Inmiddels heeft ze haar droom waargemaakt en woont ze in Spanje samen met haar man en ze hebben het met duizend en 1 baantjes prima voor elkaar hier. Echt leuk om haar verhaal zo samengevat in een e-book te lezen. In grote lijnen ken ik haar verhaal natuurlijk wel al omdat we elkaar al 10 jaar volgen en ook een aantal keer gezien hebben bij elkaar thuis maar ik vond het echt leuk om het zo allemaal te lezen, ze schrijft echt heel leuk.

Lesley zegt al jaren tegen mij dat ik ook mijn blog moet gaan bundelen in een boekvorm en ik zeg dan altijd, daar heb ik nu geen tijd voor maar als ik ooit stop met werken zal ik mijn leukste verhaaltjes van de afgelopen 15 jaar dat ik blog eruit gaan pikken en daar een boekje van gaan maken. Daarnaast lijkt het me ook leuk om eens een thriller te gaan schrijven. Nou wie weet, plannen genoeg voor de toekomst.
Het was behoorlijk warm vandaag, zeker 34 graden. We hadden al even wat van de warmte in Nederland geproefd maar toch moet je lichaam weer acclimatiseren aan dat hele hete. Toen de zweetdruppeltjes over mijn hoofd liepen hoorde ik ineens een plons en zag ik Les die ik al jaren niet heb zien zwemmen in het zwembad. Ik houd me aan onze afspraak zei hij lachend om meer te gaan zwemmen. Maar ik heb helemaal niet gemerkt dat je je zwembroek gehaald hebt zei ik. Die heb ik ook niet gehaald zei hij ondeugend. Ik bedacht me geen seconde deed mijn kleren uit en sprong erbij. Gekkies zijn we toch, maar wat maakt het uit we hebben het rijk alleen.
